VSTUPENKY

Datum:

8. 10. 2024    
20:00 - 22:00

Místo:

TIPOS ARÉNA BRATISLAVA
Odbojárov 9
Bratislava
Slovensko

Il Volo 08.10.2024 TIPOS Arena Bratislava

Il Volo 08.10.2024 TIPOS Arena Bratislava

Světoznámé italské pop-operní trio IL VOLO, tvořené Pierem Barone, Ignaziem Boschettem a Gianlucou Ginoblem, přijede do Prahy s nezapomenutelným koncertem, aby okouzlilo české publikum na pódiu TIPOS Areny Bratislava dne 08.10.2024.

Jako jeden z nejvýznamnějších zástupců žánru lyrického popu, dobývají pódia po celém světě více než desetiletí a nyní přijedou k publiku v organizaci BRICS Entertainment a Koncertpromo a Bestsport, a.s.

Trio již prokázalo svou schopnost uchvátit publikum všech věkových kategorií svými jedinečnými hlasy a vášnivými výkony. Hudební repertoár IL VOLO sahá od klasických italských melodií po moderní pop-operu, což zaručuje, že návštěvníci koncertu si užijí rozmanitý a nezapomenutelný hudební zážitek. Během vystoupení budou mít diváci příležitost seznámit se s jedinečnými talenty členů souboru a bohatstvím hudebního žánru, který reprezentují.

Nezmeškejte tuto speciální příležitost slyšet IL VOLO za doprovodu Bohemian Symphony Orchestra Prague naživo a být součástí kouzelného zážitku!