bsop projects

Rock in Symphony

The Epic Symphonic Show

rock in symphony 2024 06

Vstupenky na Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show

24.6.2024 – O2 universum

Dámy a pánové, hudební nadšenci z blízkého i dalekého okolí, připravte se na nezapomenutelný večer harmonického spojení, protože vám přinášíme jedinečný koncertní zážitek v srdci Prahy. Slavná Smetanova síň ožije 12. června 2023 úchvatnými melodiemi Bohemian Symphony Orchestra Prague a elektrizující energií rockové kapely Soundtopia.

Připravte se na přenos do říše, kde se rocková hudba a symfonická vznešenost hladce prolínají. Tato mimořádná spolupráce pod vedením brilantních myslí aranžérů Martina Šandy a Zlatka Kresice představí ty nejlepší rockové písně všech dob, pečlivě vytvořené v symfonickém stylu, které vás uchvátí.

S vášnivým symfonickým orchestrem 60 profesionálních hudebníků a strhujícím výkonem kapely Soundtopia tento koncert slibuje, že bude zážitkem, jako žádný jiný. Ponořte se do vzletných smyčců, dynamických žesťů a okouzlujících dřevěných dechových nástrojů, to vše odborně promíchané se syrovou silou kytar, hromových bubnů a oduševnělý vokálem, který definuje rockovou hudbu.

Zažijte, jak legendární rockové hymny dostávají nový život, jejich melodie povznesené do nových výšin svěžími harmoniemi symfonie. Pociťte, jak vám v žilách proudí energie, když orchestr a kapela spojí své síly a vytvoří symfonickou bouři, která bude rezonovat ve vašem srdci a duši.

Přidejte se k nám a oslavte sňatek dvou ikonických žánrů, zatímco se vám před očima odehrává symfonický rockový zážitek v okouzlující Praze. Nechte se hudbou vzít na transcendentní cestu, kde se bortí hranice zvuku a výjimečné se stává skutečností.

Nenechte si ujít toto mimořádné spojení talentu, vášně a umění. Přidejte se k nám 12. června 2023 ve velkolepé Smetanově síni a ponořte se do symfonické rockové extravagance, která je předurčena k tomu, aby se vám navždy vryla do paměti. Rezervujte si vstupenky již nyní a připravte se na to, že budete uneseni dechberoucí krásou tohoto hudebního mistrovského díla.

unnamed file