bsop projects

Celebrating the music of Ennio Morricone, to je nezapomenutelná hudba jednoho z největších hudebních skladatelů v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague, sboru a hvězdných sólistů.

Once Upon a Time in The West (Tenkrát na západě), Cinema Paradiso, The Mission, The Good, The Bad and The Ugly (Hodný, zlý a ošklivý), Once Upon a Time in America, The Untouchables (Nedotknutelní) a mnoha dalších, to jsou tituly, které se vryly do srdcí a paměti diváků všech věkových generací především svoji hudbou geniálního skladatele Ennia Morriconeho.

To vše a mnohé další si budou diváci moci vychutnat v podání orchestru čítajícího na šedesát hudebníků, sboru a sólistů. „Filmová hudba je jedinečná v tom, že dokáže zaujmout posluchače napříč žánry a spojuje diváky všech generací.“ říká šéfdirigent a zároveň ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.

Celý koncert je prvázený jedinečnou 3D projekcí a speciální světelnou choreografií. Jedná se tedy jednat o velkolepou audiovizuální show.

The concert is accompanied by a 3D projection