bsop projects

The Gaming Music Live

Se svým programem The Gaming Music Live míří na nejprestižnější koncertní pódia jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague. Ty ovládnou melodie těch největších titulů videoher posledních let.

Živého orchestrálního provedení oblíbených melodií z těch nejznámějších počítačových her a videoher se ujme Bohemian Symphony Orchestra Prague a Bohemian Choir Prague pod vedením šéfdirigenta Martina Šandy. „Živé provedení této hudby vtáhne návštěvníky do magického světa počítačových her. Společně projdeme historií herní hudby od Super Maria a Mortal Kombat, přes Final Fantasy a Dukea, až po hity Uncharted 4 nebo The Witcher 3 (Zaklínač). Tedy „the best of“ posledních let. Myslím, že velký symfonický orchestr se sborem nabídne skutečně jedinečný a hluboce emotivní zážitek,“ zve těmito slovy na koncert Martin Šanda, šéfdirigent Bohemian Symphony Orchestra Prague.

V průběhu koncertu zazní i melodie z nesmrtelných her World of Warcraft, God of War a Zelda. Během koncertu dojde i na melodie z hitů Assassin’s Creed, Battlefield 1942, Max Payne, Halo 3, Metal Gear Solid 2 nebo Dragon Age: Inquisition.

To vše a mnohé další si mohou posluchači vychutnat v podání velkého symfonického orchestru a sboru. „Herní hudba je stejně jedinečná a pro posluchače přitažlivá jako filmová hudba. Důkazem je třeba Crysis 2, autorem hudby je slavný filmový skladatel Hans Zimmer“ říká šéfdirigent a zároveň ředitel orchestru Martin Šanda, který toto hudební těleso založil.

The list features a handful of soundtrack classics chosen by players

The Elder Scrolls – Morrowind & Oblivion

The Elder Scrolls – Skyrim

Zelda

Metro

Fallout 4

Uncharted 4

World Of Warcraft: Wrath Of the Lich King

World of Warcraft
Assassin’s Creed III

God of War

Final Fantasy  X

Halo 3

Mortal Kombat

Crysis 2

Max Payne

Duke Nukem 3D

BioShock Infinite
Metal Gear Solid 2

Battlefield 1942

Dragon Age: Inquisition by Trevor Morris

Dragon Age 2

Mass Effect 2

The Witcher 3

Super Mario

Super Mario Galaxy 2

The Gaming Music Live 95 scaled