VSTUPENKY

Datum:

24. 6. 2024    
20:00 - 22:00

Místo:

O2 universum
Českomoravská čp. 2345/17a
Praha 9
Česká republika

Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show

Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show 24.6.2024

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu 24.6.2024 ve 20:00.

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Metallica, Coldplay, Guns N´ Roses, Pink Floyd, Led Zeppelin nebo Scorpions jsou kapely, které zářily na koncertních pódiích po celém světě a vryly se do srdcí a paměti posluchačů téměř všech věkových kategorií. Večer se slavným Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) ve spojení s rockovou kapelou připomene tyto rockové legendy a také mnoho dalších.
V průběhu koncertu zazní i songy hvězd, kterými jsou Avril Lavigne nebo Bon Jovi, dojde také na melodie největších legend všech dob. Mezi ty patří například Deep Purple, Europe nebo AC/DC.

Koncertní show si budou diváci moci vychutnat v podání symfonického orchestru. „Spojení rockové a symfonické hudby přináší posluchačům naprosto jinou dimenzi těchto skladeb.“ říká šéfdirigent a zároveň ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.
Od té doby si orchestr připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami kapel Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors a Il Volo. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co dočinění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.
Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Na české scéně uvádí BSOP mimo jiné řadu koncertů ve Smetanově síni Obecního domu v Praze a Rudolfinu.

Vstupenky na koncert jsou online k dispozici ZDE

O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory.

Nový komplex, který přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a jeho celková kapacita činí až 10 tisíc návštěvníků. 3 sály disponují kapacitou přes 1 000 lidí, 1 sál s kapacitou přes 4 500 návštěvníků. O2 universum nabízí celkem 21 sálů různých rozměrů a využití včetně přilehlých výstavních kapacit.

Oficiálními prodejci na akce v O2 universu jsou Ticketmaster a Ticketportal. Za platnost vstupenek zakoupených u jiných prodejců NERUČÍME.

O2 universum vlastní a provozuje společnost Bestsport, a.s., která je členem skupiny PPF.

Vstupenky na koncert jsou online k dispozici ZDE