Datum:

25. 12. 2021    
17:00 - 18:00

Místo:

Kostel U Salvátora
Salvátorská 1045/1
Praha 1
Česká republika

Vánoční koncert

Vánoční koncert 25.12.2021 2

 

Darujte sobě i svým blízkým nádherný vánoční dárek v podobě vstupenek na vánoční koncert a užijte si nezapomenutelnou vánoční atmosféru v majestátních prostorách gotického kostela U Salvátora na Starém Městě v Praze.

Jak ve vánočním čase lépe zavzpomínat na krásné chvíle celého roku, než při tónech úžasného Čtvero ročních dob Antonia Vivaldiho. Program doplní tradiční vánoční skladby. Těšte se na jedinečný hudební zážitek, který podtrhne kouzelný čas Vánoc 25. prosince 2021 od 17 hodin v podání členů Bohemian Symphony Orchestra Prague (v komorním obsazení).

Bohemian Symphony Orchestra Prague si od svého založení připsal na konto již nespočet úspěchů jako například několik evropských turné s rockovými legendami kapel Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co dočinění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.

Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně.

Spoustu aktuálních informací a fotek najdete také na facebooku.

14992540 605a85

Program koncertu:

J.Pachelbel – Canon in D
J.F.Wade – Adeste Fideles
A.Adam – O Holy Night
F.X.Gruber – The Silent Night
A.Vivaldi – Čtvero ročních dob (Jaro: Allegro – Largo – Allegro, Léto: Allegro – Adagio – Presto, Podzim: Allegro – Adagio molto – Allegro, Zima: Allegro non molto – Largo – Allegro)

Více info na:

www.bsop.eu
http://www.facebook.com/BohemianSymphonyOrchestraPrague

Místo konání:

Kostel U Salvátora – Salvátorská 1045/1, Praha 1

Cena vstupenky:

Jednotné vstupné: 990,-Kč
 Rodinné vstupné:  1.699,-Kč


Délka koncertu:
cca 60min.

Kde zakoupit:

Objednávky na tel. 00420 774 215 753