zpěv, klavír

­Leticie se narodila v Praze. Možná nelehké začátky, které provázely už její narození, se její povaha vyznačuje velkou houževnatostí a chutí překonávat všechny překážky. O svůj život musela bojovat a dnes je hrdou ambasadorku organizace „Nedoklubko“ zabývající se tématikou předčasně narozených dětí.

Od třech let se věnovala baletu, později modernímu tanci a její smysl pro rytmus a citlivé ucho jí stále více táhly k hudbě. Již jako předškolní dítě zpívala sóla ve sborech, dělalo jí obrovskou radost vystupovat před publikem. Navštěvovala také hudebně dramatický obor na základní umělecké škole a účastnila se několika tanečních představení v režii pedagožky Lenky Tretiagové. Byla dlouholetou členkou výběrové skupiny „Junior Dance Company“ tanečního studia Dance Perfect Praha.

Od šesti let navštěvovala Základní uměleckou školu Ilji Hurníka na Praze 2, kde studovala klavír pod vedením prof. Soni Böhmové. Ta hned v počátcích vycítila přirozený talent, a tak během pár let Leticie dosáhla předních umístění v klavírních soutěžích na celostátní úrovni. Díky úspěchům ve hře na klavír, se rozhodla přejít ze základní školy v Podolí, se zaměřením na plavání, na víceleté hudební gymnázium. Tam studovala klavír pod vedením prof. Lukáše Klánského.

V šestnácti letech, ještě během studia na gymnáziu, se zúčastnila konkurzu na hlavní muzikálovou roli v divadle Hybernia. K jejímu velkému překvapení konkurz vyhrála, avšak plány překazila covidová pandemie. Přesto právě tento moment znamenal pro Leticii zlom v její kariéře a ze studia klavíru na hudebním gymnáziu přestoupila na Pražskou konzervatoř, obor populární zpěv, kde studuje dodnes ve třídě prof. Lindy Finkové.

Od prosince roku 2022 je sólistkou Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Leticie mluví plynně anglicky a italsky.