bsop projects

Soutěž o vyhlídkový let

Vstupenky Banner

Milujete filmy z leteckého prostředí a vše kolem letadel a létání? To my také! A proto jsme do programu zařadili právě filmy Pearl Harbor a Top Gun: Maverick. Stejně tak miluje létání i šéfdirigent Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který je sám držitelem pilotní licence PPL (Private Pilot Licence).

Nyní máte jedinečnou šanci povýšit svůj zážitek z koncertu na vyšší level. Máme pro vás soutěž o unikátní výhru, kterou jinde nenajdete – vyhlídkový let, kde se pozice pilota a kapitána letadla ujme přímo Martin Šanda.

Šanci na výhru má každý divák, který vyplní soutěžní formulář ve foyer Rudolfina před koncertem Hollywood in Prague: Noc filmových melodií 5.3.2024.

A co vás čeká? Hodinový vyhlídkový let pro dva z letiště Sazená moderním letadlem Daimond DA40 z flotily Fly For Fun. Letadlo je ideální pro lety po Evropě i pro výlety po Čechách. Je plně vybaveno pro přístrojové létání s doletem až 1700 km a cestovní rychlostí 210km/hod. A hlavně je schopno letu po celý rok, letadla jsou vytápěna.

Stručná pravidla soutěže:

– Soutěže se může zúčastnit každý držitel platné vstupenky na koncert Hollywood in Prague: Noc filmových melodií 05.03.2024 v Rudolfinu.

– Při návštěvě koncertu každý divák, který se chce soutěže účastnit, vyplní soutěžní formulář a tím bude zařazen do slosování.

– Vítězem se stane jeden soutěžící divák, který je zároveň držitelem platné vstupenky a vyplní příslušný soutěžní formulář.

– Pro každé číslo vstupenky je možné vyplnit pouze jeden soutěžní formulář. Formuláře s duplicitními čísly vstupenek budou automaticky a bez náhrady vyřazeny.

– Vylosování proběhne přímo na koncertě 5.3.2024.

– Soutěž je určená pro osoby starší 18 let. V případě, že je výherce mladší 18 let, musí být při vyhlídkovém letu jeho doprovodem výhradně zákonný zástupce výherce.

– Let  bude probíhat z letiště Sazená (LKSZ) a je určen pro 2 osoby.

výherce dává výslovný souhlas se zveřejněním svého jména a případné fotodokumentace výhry – vyhlídkového letu pro účely propagace Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Fly For Fun – partner soutěže

Letecká škola, která si zakládá na tom, že svoje zákazníky naučí létat. Škola byla založena v roce 1995 z velkého nadšení pro létání. Všichni instruktoři jsou piloti, kteří létání milují a mají zkušenosti s jeho různými podobami. Od létání pro zábavu na ultralehkých strojích až po plně kvalifikované dopravní piloty. Ve Fly For Fun se létá letadly i vrtulníky. Škola vlastní i pohyblivý certifikovaný simulátor pro výcvik dopravních pilotů s věrnou grafikou Prepar 3D od firmy Lockheed Martin, která vám nedovolí poznat, že neletíte ve skutečném letadle. Chcete-li se tedy naučit létat opravdu dobře a bezpečně, jste zde na správném místě.

www.flyforfun.cz

Vstupenky Banner