VSTUPENKY

Datum:

22. 4. 2024    
20:00 - 21:30

Místo:

Obecní dům
nám. Republiky 5
Praha 1
Česká republika

Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show 22.04.2024Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show 22.04.2024

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z popové hudby ve Smetanově síni Obecního domu v Praze 22. dubna 2024 ve 20:00.

Se svým programem Pop in Symphony míří na pódium nejprestižnějšího koncertního sálu v Čechách jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se svoji sólistkou Leticií Krotkou, kteří své publikum zvou na unikátní show. Smetanovu síň Obecního domu v Praze ovládnou melodie těch největších popových hvězd. Speciálním hostem koncertu bude kapela POETIKA.

Lady Gaga, Bruno Mars, Adele, Beyoncé, Pharrell Williams nebo Rihanna jsou hvězdy, které zářily na koncertních pódiích po celém světě a vryly se do srdcí a paměti posluchačů téměř všech věkových kategorií. Večer se slavným Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) ve spojení s kapelou připomene tyto popové hvězdy a také mnoho dalších.

V průběhu koncertu zazní také songy hvězd, kterými jsou Sia nebo Britney Spears. Dojde i na melodie největších legend všech dob. Mezi ty patří například Abba, nebo Madona.

Koncertní show si budou diváci moci vychutnat v podání orchestru čítajícího na šedesát hudebníků. „Spojení populární a symfonické hudby přináší posluchačům naprosto jinou dimenzi těchto skladeb.“ říká šéfdirigent a zároveň ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.

Od té doby si orchestr připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami a kapelami Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors a Il Volo. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co dočinění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.

Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Na české scéně uvádí BSOP mimo jiné řadu koncertů v Obecním domě v Praze.

Vstupenky online jsou k dispozici ZDE.